KONST / Litografier / Färglitografi 15696311
nr 1569 6311
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 63/260,50x64 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:20:38
7/10 20:02:59